ZONGULDAK ÖLÇME DEĞERLENDİRME MERKEZİ

GENEL MÜDÜRÜMÜZ SAYIN KEMAL BÜLBÜL ADIYAMAN VE MERSİN İLLERİNE ZİYARETTE BULUNDU

GENEL MÜDÜRÜMÜZ SAYIN KEMAL BÜLBÜL ADIYAMAN VE MERSİN İLLERİNE ZİYARETTE BULUNDU

     Genel Müdürümüz Sayın  Kemal Bülbül, 8 Kasım 2023 tarihinde Adıyaman temasları kapsamında Adıyaman Valiliği ile İl Millî Eğitim Müdürlüğüne ziyarette bulundu. Ölçme Değerlendirme Merkezi Müdürlüğü ve e-Sınav Merkezinin çalışmalarını yerinde inceledi. Ayrıca e-Sınav salonunun bulunduğu Altınşehir İmam Hatip Ortaokulunda öğrenci ve öğretmenlerle bir araya geldi.

     9 Kasım 2023 tarihinde Mersin İl Millî Eğitim Müdürlüğünde gerçekleştirilen "Ortak Sınavlar Bilgilendirme ve İstişare Toplantısı"na katıldı. Toplantıda Genel Müdürümüz Sayın Kemal Bülbül, deprem bölgesinde yer alan Adıyaman, Hatay, Kahramanmaraş ve Malatya illerinin İl Millî Eğitim Müdürlükleri ve Ölçme Değerlendirme Merkezi Müdürlüklerinin yöneticileri ile istişarelerde bulundu. Bölgede yer alan okulların eğitim öğretim faaliyetleri, ölçme değerlendirmeye yönelik yapılan ve yapılacak çalışmalar hakkında bilgi aldı. Ayrıca Millî Eğitim Bakanlığı Ölçme ve Değerlendirme Yönetmeliği ile Yazılı ve Uygulamalı Sınavlar Yönergesi'nin hükümleri doğrultusunda okullarda yapılacak yazılı ve uygulamalı sınavlar ile ortak yazılı sınavlar kapsamında gerçekleştirilecek çalışmalar hakkında bilgi verdi.

Terakki Mahallesi, Gündoğdu Sokak No6 67100 Merkez/Zonguldak - 03722575145

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.